Skip to main content

Kas jums būtu jāzina par mums

Par mums

Furniture Projects – ir mēbeļu ražošana ar individuālu pieeju un 16 gadu pieredzi. Mēs strādājam pie katra projekta no A līdz Z – Klienta vēlmju uzklausīšana, objekta uzmērīšana, mēbeļu projektēšana, materiālu un firnitūras izvēle, 3D dizains, ražošana, montāža, piegāde un uzstādīšana.

Jūsu ērtībām mūsu komanda vienmēr pielāgosies Jums ērtākam laikam, palīdzēs un ieteiks labākos risinājumus, atbrauks uz uzstādīšanu ar samontētām mēbelēm, lai neaizņemtu lieku laiku Jūsu mājās, kā arī vienmēr atstās pēc sevis sakoptu vietu.

Labākais mūsu darba atzinums ir patstāvīgie klienti, kas vairākkārtīgi atgriežas pēc jauniem pasūtījumiem.

Mēs izgatavojam virtuves, skapjus, garderobes, bērnu istabas, kumodes, plauktus, skapīšus, ofisa mēbeles, veikalu stendus, salonu aprīkojumu un jebkuru citu Jūsu ideju. Mēs izmantojam tikai kvalitatīvu mēbeļu furnitūru un piedāvājam plašu lamināta, MDF, akrila materiālu klāstu Jūsu izvēlei.

Mums ir sava ražotne ar profesionālām mēbeļu ražošanas iekārtām, un neliela, bet ļoti draudzīga komanda, kas mums ļauj personīgi izgatavot katru mēbeles detaļu, neizmantojot starpniekus, ieekonomējot klienta laiku un līdzekļus.

Jūsu ērtībām mēs strādājm gan ar izbraukumu pie klienta, gan ONLINE, gan labprāt gaidām Jūs mūsu ražotnes ofisā Rīgā, Slokas ielā 52, k-1.

Mūsu misija

Izgatavot kvalitatīvas mēbeles pēc klienta vēlmēm, iesakot labākos risinājumus un mūsdienīgu dizainu, jo mums ir svarīgs rezultāts ilgtermiņā.